Meist

Kiiretes küsimustes

Miks meid saab usaldada

Kodu24 meeskond koosneb pika kogemusega kinnisvaraekspertidest. Oleme näinud tuhandeid erinevates seisukordades objekte ja vormistanud sama palju ostu-müügi tehinguid. Meile meeldib meie töö ja oleme näinud, et tihti on inimesed kinnisvaraobjektide müümisega hädas või omavad nad kinnisvara, mille väärtusest nad teadlikud ei ole.

Vahel on ka olukordi kui kinnisvaramüük on vältimatu või on tungivalt vajalik müüa ja kiiresti. Vahel aga on kiirmüügiks lihtsalt soov. Igal juhul oleme meie siin, et oma aastate pikkused kogemused kasulikult rakendada ja müüjale tehingu vormistamine võimalikult mugavaks teha.

Ostame erinevaid kinnisvaraobjekte

Meie Mission

On pakkuda tipptasemel kinnisvara müügiteenust vahendustasuta kinnisvaraobjekti müüjale. Seda olenemata põhjustest miks on objekti vaja kiirkorras müüa, millises seisukorras see on ning kas objektil on rahalisi kohustusi või puudusi.

Sinu müügimugavus on meie eesmärk!

Miks valida meid?

Me ei jaga hinnanguid. Oleme kinnisvara professionaalid ja pakume esmaklassilist teenust kõigile – pole vahet milline on objekti seisu- ja olukord ning miks on vaja müüa.